logo

Vítejte! Abyste mohli používat všechny funkce, které toto fórum nabízí, zaregistrujte se.
Oprava auta
Ivooo Offline
#1 Vloženo : neděle 24. února 2002 17:36:43 (UTC)
Registrován: 02.01.2002 (UTC)
Příspěvků: 16
Bydliště: Brandys nad Labem

Jeden umelec mi naboril na parkovisti auto, nastesti jsem ho chytl kdyz chtel ujet, malem jsem ho zabil, mam to sepsany i od poldu a pujde to na pojistovnu. Je to sice jen trochu zadni blatnik svetlo a kolem toho,chtel bych to nechat opravit co nejrychleji, vyklepat a kvalitne nastrikat, nevite o nekom kdo to udela, tak aby mi pripadne jeste nejake penizky zbyly od pojistovny.Dik staci sms zavolam 0604/185229

Koudy Offline
#2 Vloženo : neděle 24. února 2002 20:01:17 (UTC)

Registrován: 09.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 318
Bydliště: Praha

Jak rychle to potrebuješ ?
Potřebnoval bych to vidět, pak bych ti řekl kolit by to stálo a jak dlouho by to trvalo...

Koudy
94 Blue GT
Koudy
94 Blue GT - kdysi :-)
01 L.R.Disco TD5
(nejede jako P2GT - ale zase projede všude)
Ivooo Offline
#3 Vloženo : úterý 26. února 2002 9:05:04 (UTC)
Registrován: 02.01.2002 (UTC)
Příspěvků: 16
Bydliště: Brandys nad Labem

Ja ani ne ze bych to potreboval hned mit udelany, ono se s tim da jezdit, ale spis bych to potreboval rychle jako abych byl co nejmene bez auta, me se do prace nechce jezdit MHD. Ted jsem jeste do patku v Brne,pak budu doma a muzu ti to prijet ukazat, neni to moc, je to jet trochu vic promacknute za zadnim svetlem a polamany lak. Jen bych rovnou chtel nechat nastrikat i kapotu, svetla a levy predni batnik, ktery misty kvete.Nejlepe hned vse zaras at s tim mam uz klid. Na pojistovne jsem domluvenej, ze mi daji penize podle tabulek, tak jsem zvedav kolik.

Koudy Offline
#4 Vloženo : čtvrtek 28. února 2002 0:46:29 (UTC)

Registrován: 09.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 318
Bydliště: Praha

Já teď budu do středy pryč, ale pak, když budeš chtít s tím klidně přijeď a mrknem na to.

Koudy
94 Blue GT
Koudy
94 Blue GT - kdysi :-)
01 L.R.Disco TD5
(nejede jako P2GT - ale zase projede všude)
Ivooo Offline
#5 Vloženo : čtvrtek 28. února 2002 8:52:33 (UTC)
Registrován: 02.01.2002 (UTC)
Příspěvků: 16
Bydliště: Brandys nad Labem

Tak fajn, ja ti pak behem tydne zavolam.

Ivooo Offline
#6 Vloženo : úterý 12. března 2002 9:31:45 (UTC)
Registrován: 02.01.2002 (UTC)
Příspěvků: 16
Bydliště: Brandys nad Labem

For: Koudy

Mel bys cas tento patek nebo sobotu, je mi celkem jedno v kolik, ze bych ti prijel ukazat to moje nakopnuti na zadku (auta).
Jestli jo tak bych ti brnknul (na mobil co je uvedenej v clenech klubu-snad plati). Jinak bych mohl az pristi tyden a to az tak po 17 hod kazdy den. Zatim Dik.

Koudy Offline
#7 Vloženo : čtvrtek 14. března 2002 22:41:56 (UTC)

Registrován: 09.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 318
Bydliště: Praha

Klidně mi zavolej a dohodneme se na kdy přijedeš...

Koudy
94 Blue GT
Koudy
94 Blue GT - kdysi :-)
01 L.R.Disco TD5
(nejede jako P2GT - ale zase projede všude)
Simona Offline
#8 Vloženo : pondělí 18. března 2002 12:18:39 (UTC)
Registrován: 11.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 237
Bydliště: Nitra

Hi Marauder,tak nová situácia je asi taká,že tesnenia sú vymenené,takisto aj poloos,konečne to nehrká po vytočení volantu.To znamená,že až! ten druhý klb,ktorý bol na tej novej poloosi bol dobrý???Po prvej výmene toho klbu to stále robilo!Hm,hlavne že je to už ok.Mimochodom,zistili dalšie zlé veci,ako vybitý pravý čap a tečúci olej z prevodovky,a odtrhnutý šrob(jeden z troch)na prednej náprave,nad výfukom.Takže Probe zase vyrába nové a nové Prob(l)emy!Rada by som vedela,či sa všetkým tak kazí furt ako mne?TongueTongueTongue

Jarry Offline
#9 Vloženo : pondělí 18. března 2002 23:18:03 (UTC)

Registrován: 10.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 567
Bydliště: Svetec

No nevim. Ja mam natocino 160 tis. jezdim s tim az to cely smrdi, ale porad to funguje dobre. Ty poloosy- chce to kontrolovat, manzety starnou mohou prasknout a potom se zacne ztracet vazelina. Ja je menil tak ve 130ti tis.V tu dobu to chce vymenit ridici tyce a spodni cepy.A posledni termin pro predni tlumice.Jarry

Jarry
Fender Stratocaster E443129, Fender Telecaster Z8228066 & Fender Tube amp HOT ROD DeLuxe
Whoever Offline
#10 Vloženo : úterý 19. března 2002 0:36:29 (UTC)
Registrován: 26.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 63
Bydliště: Praha

Ahoj Simono,
máš to stejné jako s doktory: když Tě kousne nějaký brouček a štípanec nemizí, zajdeš na testy, jestli nemáš třeba boreliózu. A z krve Ti zjistí vysokou hladinu cholesterolu - a máš po vajíčkách a majonéze... tak jestli není nakonec lepší se na ty doktory ...
SmileSmileSmile

Ivooo Offline
#11 Vloženo : čtvrtek 21. března 2002 16:24:43 (UTC)
Registrován: 02.01.2002 (UTC)
Příspěvků: 16
Bydliště: Brandys nad Labem

Tak jsem nakupoval a opravoval. Koupil jsem nove cepy, tycku rizeni a predni kosti na stabilizator. Cena - cepy 550Kc kus, tycka 900Kc a jedna kost 780Kc, coz se mi zda celkem slusny, jinak nabizel mi za velmi slusne ceny i oba silentbloky cena 300 a 500Kc a spodni cepy, to jsem vsak uz menil, takze ted mi auticko sedi na ceste jak pribity a nic mi tam nikde netluce aktualni stav tachometru 144 000mil. Tim apeluji na Simonu ze ma asi patecni vyrobek kdyz se ji na aute furt neco kazi, ja si musim zatukat, ze az na ty podfouknuty ventyly coz se mi stalo diky tomu ze tam mam LPG a oprava stala 18 000Kc je s autem vse OK.

Simona Offline
#12 Vloženo : pátek 22. března 2002 12:09:04 (UTC)
Registrován: 11.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 237
Bydliště: Nitra

Hi Ivooo,ono je to s mojim Probe asi tak:máme hoo od roku 1995,vozil sa na ňom otec,ktorý akurát vedel,kde má naliať benzín.Tam bola starostlivosť o auto na nulovej úrovni.Dostala som ho do ruky ja a samozrejme je tam všetko v háji,lebo je to staré a opotrebované no a ked sa na ňom nechcem niekde zabiť,musím to dať dokopy.Už som zažila že mi v 165km/h buchla prevodovka a mňa vyhodilo z cesty.Pre toto mi vadí,že Probe sú tak staré autá,...

Uživatelé prohlížející si toto téma
Guest
Jdi na fórum  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.