logo

Vítejte! Abyste mohli používat všechny funkce, které toto fórum nabízí, zaregistrujte se.
Technická pomoc
Sadar Offline
#1 Vloženo : úterý 26. března 2002 12:15:47 (UTC)
Registrován: 14.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 173

Potřebuji radu tak uvítam vše co mi může pomoc. Stalo se mi tohle. O vikendu jsem si řekl že vypustim starej fridex z chladiče a dam tam jen vodu a za tejden až se to vyplachne tak ji vypustim a dam tam spravnou směs. Ale jen jsem to napustil tak mi začli blbnout otačky nejdřív byly moc nahoře asi tak 2000 a pak kdyžse motor zahřál tak nedržely vůbec chcípalo to, dnes je utery a otačky rano po nastartovani byly uz jen 1500 ale i po zahřatem motoru asi po 20Km držely na 750 ale občas se stane že si lehnou na takovejch 150-200 a po 5 sec. se strovnaj a dobrý. Dalši věc je ta že to od tý doby na neutral nebo když jedu s kopce s vyřazenou rychlosti vubec netopí. Nevim jak je to možné muže to bejt tou vodou ze je rano studenejsi než ten fridex a nebo naka sonda či senzor v prdeli??? Diky za odpovědi

Koudy Offline
#2 Vloženo : úterý 26. března 2002 19:45:33 (UTC)

Registrován: 09.11.2001 (UTC)
Příspěvků: 318
Bydliště: Praha

Máš to určitě zavzdušněný, je tam několik víček v chlaď. syst., pod kterejma když je otevřeš by měla bejt voda. Tím pádem, můžeš mít i vzduchovou bublinu u snímače teploty a ten si myslí, že je auto pořád studený a proto máš nahoře volnoběh...

Koudy
94 Blue GT
Koudy
94 Blue GT - kdysi :-)
01 L.R.Disco TD5
(nejede jako P2GT - ale zase projede všude)
Uživatelé prohlížející si toto téma
Guest
Jdi na fórum  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.