logo

Vítejte! Abyste mohli používat všechny funkce, které toto fórum nabízí, zaregistrujte se.
kape bezín
jubileus Offline
#1 Vloženo : čtvrtek 9. července 2020 18:12:27 (UTC)
Registrován: 08.05.2011 (UTC)
Příspěvků: 313
Bydliště: Brno

Poděkoval(a): 4x
Was thanked: 11 time(s) in 11 post(s)
Zdravím zase po čase. Kapal benzín po zastavení. Bylo to vostrý ale za chvíli to přestalo. Ukázalo se , že je to jenom přepad par, který nějak zkapalňují. Děje se to v podběhu levého zadního kola pod krytem. Za ta léta je to fakt odvaz......Si to zkontrolujte, pokud totiž neprovádíte TUNING .
Dík WHITEPOWEROVI, protože jsem to musel zkonzultovat- nakonec to vyřešila roztrojka---------protože PÁREK v krytu v podběhu je v púlce zlomený aby vlezl pod kryt podběhu LZ kola -jedna trubka nahoru a dvě trubky dole , které vedou nad nádrž asi výpary.PROSTĚ VŠECHO SPOJIT DOHROMADY ROZTROJKOU. Jsem rád,že

se tady můžete na někoho spolehnout , KDYŽ už máme fajnový DAKOTY z AMERIKY--- já jsem našel jejich americký drobný,pod kobercem. Mám je na

klíčích .Fakt mám provrtanej cent...
Jinak Auto je perfektní, nejlepší na ulici,prostě PROBE,-všechno ostatní je --------jiný, škodovky,latríny,vysoký,bezpečný,---nehezký...prý pomalejší jsou velký latrýny, než CITIGO. Takže start CITIGO ???

Fakt nevím--- Látra DACIA- to už jsme kde ????????

Takže děkuji WHITEPOWEROVI za konzultaci a 4 KOCOUROVI,ale srazu se nezůčastním, protože má paní má zaměstnání. Ale je to stejně daleko.

Jinak PRROBE má nový všechny "gumy" homokyneťáky, řízení, nový ramena, nový zadní tlumiče + péra, rozvody byly nedávno ,ale zase dřív, než by si někdo řekl, že je to nachystaný - "NARAFIČENY" na kupujícího.
Je to fakt všechno opravený, takže doufám, že to nikdo nebude chtít, protože si ho užívám.....Je , jako nový--tedy šasi--podvozek nerezavý... Na technické mají vždycky problém, že to není nikde rezavý za ty roky ....

AhojCool
4kocour4 Offline
#2 Vloženo : čtvrtek 9. července 2020 22:42:04 (UTC)

Registrován: 23.07.2018 (UTC)
Příspěvků: 159
Bydliště: Poblíž Blanska

Poděkoval(a): 10x
Was thanked: 11 time(s) in 10 post(s)
Nevím za co mi děkuješ, ale nemáš zač xD
S tím srazem si mě naštval, už sem ti tu chtěl do komentů znovu psát ať dojedeš :/

Jinak prosimtě jak mají problém že to není nikde rezavý? Co ti na to říkají? 😂


Edit: teď mi to teprve došlo, to tvoji černou jedničku sem viděl a tvojí dceři dával pozvánku?! 😅
Jaj 😂😂😂
93 GT - Silverstreak
97 GTS
92 Turbo (Kefa)
91 Turbo
94 GT UKčko
ex 89 LX, ex 94 GT - Generál Lee, ex 97 GT - Peci, ex 92 Turbo
Uživatelé prohlížející si toto téma
Guest
Jdi na fórum  
You cannot post new topics in this forum.
You cannot reply to topics in this forum.
You cannot delete your posts in this forum.
You cannot edit your posts in this forum.
You cannot create polls in this forum.
You cannot vote in polls in this forum.